שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

מכירת רכב לפירוק – מחירים

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

שאלה שנשאלת רבות על ידי אנשים שמעוניינים למכור את הרכב שלהם לפירוק היא מה המחיר שהם יוכלו לדרוש על הפירוק של הרכב. על מנת לענות על השאלה הזו ישנם מספר משתנים שיש לקחת בחשבון ולכן הכנו לכם מאמר שיעשה לכם מעט סדר בנושא.

מה זה בכלל מכירת רכב לפירוק?

מכירת רכב לפירוק היא בעצם פעולה שאנחנו מבצעים בעת שאין לנו יותר שימוש שניתן לבצע ברכב אם בגלל שהרכב נמצא במצב שמוגדר כ”טוטאל לוסט” או בגלל שעלויות התיקון שלו לא משתלמות לנו כלכלית או בגלל שהרישיון שלו בכלל פג תוקף ואין לנו כל צורך בו. במקרה זה אנחנו נעדיף לפנות לאיש מקצוע שירכוש את הרכב שלנו ושלא נצטרך יותר להתעסק איתו וכמובן להמשיך לשלם עליו את האגרות השונות שעולות לנו הרבה מאוד כסף בכל שנה.

כמה אפשר להרוויח מרכב לפירוק?

בעת שאנחנו מוכרים רכב לפירוק אנחנו צריכים לשים לב שיש שני סוגים של מכירת רכבים לפירוק, הראשון הוא לשם ברזל והסוג השני הוא לשם חלקי החילוף של הרכב. הצעת המחיר שנקבל במידה ונפנה למכירת רכב לפירוק תהיה מושפעת משני המשתנים הללו וכמובן בהתאם לסוג הרכב ובהתאם למצב הרכב. במידה ונמכור את הרכב לפירוק למען הברזל שלו המחיר שנוכל לקבל יהיה נמוך יותר משמעותית מרכב אשר חלקי החילוף שלו עדיין טובים וניתן להשתמש בהם.

אז כמה ארוויח ממכירת רכב בעצם?

אם מבצעים את מכירת הרכב לשם ברזל אפשר לקבל בטווח הנמוך בין 400 ₪ לבין טווח גבוה של כמה אלפי שקלים בהתאם לסוג הרכב ומצב הברזל שלו. לעומת זאת במידה וחלקי החילוף של הרכב הנם חלפים טובים שניתן להשתמש בהם כמובן שתוכלו להרוויח יותר בהתאם למצב של החלפים הללו.

אז תוודאו שאת המכירה אתם מבצעים לאיש מקצוע בתחום הרכבים לפירוק שמבין ויודע את העבודה בצורה הטובה ביותר, תתייעצו עם אנשי מקצוע שאתם מכירים כמובן ואל תשכחו לוודא שביצעתם את כל המוטל עליכם בטרם המכירה, בהצלחה!

שלחו לנו הודעה