שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים עם בעיות

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

אף אחד לא רוצה משהו עם בעיות, בכלל כבני אדם אנחנו לא אוהבים שיש בעיות בבית, שיש בעיות בעבודה ואנחנו לא אוהבים שיש בעיות עם הרכב. במיוחד כאלו שפוגעות לנו בשגרת החיים שלנו, הרכב לא מניע (מאחרים לעבודה), הרכב נתקע בדרך לגן (מחפשים מישהו שיוציא את הילד), מטיילים ונתקעים בצד הדרך (הלך הטיול).

שאלה לפתיחה – מתי לא כדאי לתקן רכב עם בעיות?

עדיפות ראשונה של כל בעל רכב היא לסדר את הבעיות ברמה כזו שלא יחזרו בוודאי לא בפרק זמן קצר. אולם ככל שהרכב ישן יותר הוא חווה תהליך של התעייפות חומרים כללית שיוצרת יותר ויותר בעיות. כאשר עלויות התיקון הופכות להיות גבוהות מדי, כאשר תדירות התיקון גבוה מדי, אז יש לשקול לנקוט בדרך אחרת, ככל הנראה מכירה.

מכירת רכב עם בעיות – שיהיה בהצלחה

  1. לאדם הפרטי אין מספיק אמצעים לתקן רכב בעייתי בעצמו, הוא נזקק לשירותי מוסך, נדרש לקנות חלפים, נדרש להשקיע זמן בלהביא את הרכב למוסך ולאסוף אותו מהמוסך. כאשר בעל הרכב מגיע להבנה שלא ניתן להמשיך כך יותר הוא יחפש קונה לרכב. 

    קשה עד בלתי אפשרי למצוא קונה פרטי לרכב עם בעיות, זה אפשרי אך יש בזה רכיב לא הוגן במידה ומסתירים את הסיבות האמיתיות למכירת הרכב. בכדי להימנע ממצב כזה של מכירה לא הוגנת של רכב לא תקין, יש אפשרות, כמו זו שמציע גרר נעם, לקנות את הרכב מכם. יש אפשרות לקניית הרכב לתיקון ונסיעה (המכירה תכלול גם העברת בעלות) או למכור לפירוק. כך או כך, לעסק כזה יש משאבים, עובדים, גישה לחלקי חילוף שמקלים עליהם את תהליך תיקון הבעיות של הרכב.

שאלה לסיום – האם מכירת רכב עם בעיות נעשית לפי מחירון יד 2 לרכבים?

במידה והמכירה נעשית לעסק הקונה רכבים לנסיעה או לפירוק, המחיר שתקבלו לא יהיה לפי מחירון יד 2 הרגיל והמוכר, מכיוון שלא מדובר במכירה של רכב רגיל תקין. הרכב הנמכר הוא רכב בעייתי שמצריך ככל הנראה טיפול ייסודי וזו השקעה שעולה כסף, לכן המחיר יהיה לפי מצב הרכב ולא לפי מחירון של רכבים תקינים.

שלחו לנו הודעה