שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

רכב נשרף

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

הנסיבות בהן רכב עולה באש ונשרף, הן תמיד נסיבות מפחידות ומטרידות ולא משנה מהי הסיבה שבגינה הרכב נשרף, במהלך נסיעה, הצתה עקב ונדליזם, פגיעת ברק ועוד.

במקרים כאלו, גם אם הרכב חדש הסיכוי להחזיר אותו למצב שמיש נמוך מאד, ברוב מוחלט של המקרים רכב שנשרף, יוגדר כרכב במצב טוטאל לוס ובמקרה כזה האפשרות היחידה היא למכור אותו לפירוק ומחזור הברזל שלו.  

שאלה לפתיחה – מה עושים עם רכב שנשרף?

במידה והרכב מבוטח, הרכב נשאר בחזקת חברת הביטוח ואילו בעל הרכב מקבל פיצוי. חברת הביטוח מוכרת את הרכב למחזור של החלקים שנשארו (בהתאם לכמות הנזק שגרמה השריפה). במידה והרכב נשרף ללא ביטוח ונשאר בחזקת הבעלים, הבעלים פונה לעסק לקניית רכבים ומוכר את הרכב למחזור.

רכב שרוף – אפשרויות מחזור

  1. הרווח לעסקים בתחום קניית רכבים לפירוק נובע בהתאם למספר החלקים שהם יכולים לפרק מהרכב ושיוכלו לשמש בחזרה כחלקי חילוף לרכבים אחרים וכן מכמות חומר הגלם שהם מוכרים למפעלי מחזור שונים.

    ברכב שרוף, בוודאי ברכב שנשרף באופן מלא, לא ניתן השתמש באף אחד מחלקיו כחלקים לחילוף וגם לא נותרו בו חומרי גלם שאינם מתכת למחזור (גומי או פלסטיק).

רכב שרוף – מפגע סביבתי כפול

כאשר רכב ישן ולא תקין עומד בחצר או בחנייה ציבורית הוא הופך למטרד לדיירי הבית או לדיירי השכונה, הוא תופס חנייה, מהווה מוקד למשחק שיכול להיות מסוכן לילדים. במקרה של רכב שרוף עומד נוסף גם ריח לא נעים שנשאר במשך שבועות, מראה חיצוני מכער ובולט. בגרר נעם, לא נשאיר אתכם במצב כזה, אנחנו נקנה מכם במזומן (במחיר שווה), את הרכב השרוף, נגיע במהירות לכל מקום שבו הרכב השרוף נמצא ונפנה אותו למחזור כמתכת. 

שאלה לסיום – מה המחיר שניתן לקבל עבור רכב שרוף שנמכר לפירוק?

המחיר עבור רכב שרוף הנמכר לפירוק, יהיה נמוך יותר מרכב אחר הנמכר לפירוק (גם אם הרכבים זהים בנתונים שלהם) מכיוון שמהרכב השרוף יש פחות חלקים שניתן להוציא כחלקי חילוף ופחות חומר למחזור שאינו מתכת. המחיר ינוע לעלות של מאות בודדות של שקלים.

שלחו לנו הודעה