שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק רמלה

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

ישנה חשיבות רבה למכירת רכב לפירוק לקונה רכבים לפירוק. העיר רמלה מלאה ברכבים שעומדים ולא זזים, תופסים חניות רבות, צוברים חלושה, פוגעים במאזן האקולוגי ובנוסף לכל זה גם צוברים קנסות. לשם כך יש אנשי מקצוע שישמחו לטפל בכל מה שצריך ולקנות את הרכב לפירוק.

מי זה קונה הרכבים לפירוק?

קונה הרכבים לפירוק הוא איש מקצוע בדיוק כמו שרברב, מוסכניק, חשמלאי וכן שאר המקצועות שאתם מכירים. קונה הרכבים לפירוק הוא בעצם מבצע רכישה של רכבים שאינם שמישים עוד וחוסך לנו עלויות רבות בכל מה שקשור להמשך אחזקה ברכבים אלו. רכבים רבים שעברו תאונות ואינם מוגדרים כרכבים שמישים, רכבים שאינם רשאים לעלות יותר על הכביש וכמובן רכבים שמחזיקים בתקלות טכניות כאלה ואחרות שאינן שוות את המחיר של התיקון הם כולם מהווים רכבים שניתנים למכירה לקונה רכבים לפירוק.

דברים שכדאי לדעת טרם מכירת הרכב לקונה רכבים

קודם כל מומלץ לדעת ולהבין האם הרכב עדיין שמיש, איזה חלקים שלו עדיין שמישים וכמובן כמה ניתן להרוויח מן המכירה שלו במצבו. מכירת רכב לפירוק מחייבת אותנו לבדוק שמדובר בקונה רכבים לפירוק אמין וישר, בעל תעודת מקצוע שאפשר לסמוך עליו בנושא הזה. תבדקו האם הוא מומלץ, מה אומרים עליו וכמובן מה המחיר שהוא מציע לכם ולמה הוא מציע את אותו המחיר. כמובן שיש לבצע בחינה שאין על הרכב צווי עיקול למיניהם שעלולים לפגוע בתהליך המכירה שלכם לפירוק.

אז למה למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק?

הסיבה הברורה והחשובה ביותר מבחינתנו היא כמובן הסיבה הכלכלית. רכב שעומד הוא רכב שעולה לנו כסף, והרבה כסף, לעומת זאת תהליך של מכירה לפירוק נותן לנו את האפשרות להרוויח מהרכב וגם לפנות מקום חניה בעבור רכב אחר שזקוק לאותו מקום חניה. תוסיפו את האפקט האקולוגי החשוב שהוא מביא איתו, המחזור של החלפים וכמובן עניין הקיימות עקב השימוש בחלקי החילוף הטובים ואתם יכולים להבין בדיוק למה מומלץ למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק אמין ואיכותי.

שלחו לנו הודעה