שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק תל אביב

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

העיר תל אביב היא עיר מאוד צפופה ומחזיקה בבעיה גדולה מאוד של רכבים רבים שעומדים ואינם נמצאים בשימוש וצוברים קנסות רבים שעולים לנו הרבה מאוד כסף בכל שנה. הדרך הטובה ביותר למנוע את זה היא למכור את הרכב לפירוק ובכך תמנעו את עוגמת הנפש מכל התשלומים העודפים הללו.

מה זה למכור רכב לפירוק?

מכירת רכב לפירוק היא פעולה שנעשית בעת שהגענו למצב שהרכב שלנו כבר לא יכול לנסוע מסיבות רבות. המקרים השכיחים ביותר היא שהרכב נמצא במצב המוגדר כמצב “טוטאל לוסט” כלומר אינו כשיר לנסיעה באופן מלא עקב פגמיו לרוב בגלל תאונה שהוא עבר. מקרים שכיחים נוספים הם מקרים שבהם הרכב הוא רכב ישן והעלות של התיקון שלו גדולה במיוחד ולא משתלם לנו להשקיע בתיקונו כלכך הרבה, או מקרים שבהם רישיון הרכב כבר פג תוקף תקופה ארוכה ולכן הם עומדים רבות במשך כל התקופה הזו.

אז מה חשוב כלכך לדעת לפני שאנחנו מבצעים מכירת רכב לפירוק?

אז קודם כל בעת שמבצעים מכירה של רכב לפירוק אנחנו נלך אך ורק לאדם מומלץ בתחום, נתייעץ עם בני משפחה או חברים שביצעו מהלך שכזה והם יוכלו להכווין אותנו לאיש מקצוע מומלץ. חשוב להקשיב ולשמוע את איש המקצוע ולהבין מדוע הוא מציע את המחיר שהוא מציע לאחר שתשמעו אותו תבינו בדיוק האם המחיר הוא הוגן או לא. בנוסף חשוב לוודא כי אין צווי עיקול על הרכב ובמידה ויש לפעול במיידית על מנת לפתור את הבעיה הזו אחרת מכירת הרכב תהיה לא חוקית.

למה אז למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק בתל אביב?

בעיר תל אביב גם ככה קשה ומסובך להחזיק ברכב, אז הפקחים לא עושים לנו חיים קלים בנושאים של רכבים שעומדים ואינם זזים והם מחפשים את אותם הרכבים המושבתים על מנת להביא קנסות יקרים ולהעשיר את הקופה הציבורית עקב הרכב העומד. הקנסות הללו מצטברים לסכומי עתק ומאוד מומלץ שלא לצבור אותם ומכירת רכב לפירוק לא רק שתמנע את עניין הקנסות אלא גם תכניס לכם כמה שקלים לכיס.

שלחו לנו הודעה