שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

מכירת רכבים לפירוק

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

מכירת רכבים לפירוק עלולה להיראות לנו כמו פעולה מסורבלת וקשה במיוחד. לכן הכנו לכם את המידע החשוב שעליכם לדעת לפני שאתם מבצעים את מכירת הרכב שלכם לפירוק. בואו נתחיל.

מכירת רכבים לפירוק – עבור מי ניתן זה מיועד?

בעת שאנחנו מחליטים לבצע מכירה של הרכב שלנו לפירוק יש מספר סוגים של רכבים שמתאימים לרוכש רכבים לפירוק. רכבים ישנים שלא יכולים בעצם לעלות על הכביש, רכבים שעומדים במשך שנים רבות ללא תנועה והרישיון שלהם הוא כבר פג תוקף, רכבים שעברו תאונת דרכים קשה והגיעו למצב המוגדר כמצב “טוטאל לוס” וכמובן רכבים שמחזיקים בתקלות מרובות ושהם מומלץ להמשיך ולהחזיק בהם מבחינה כלכלית. כל אלה מתאימים בעבור מכירת רכבים לפירוק וזאת מכיוון שהרכבים הללו כבר לא יהיו שמישים יותר.

אז מה התהליך בעצם?

על מנת לבצע מכירת רכבים לפירוק ישנו תהליך די פשוט. בחלק הראשון אנחנו נפנה למשרד הרישוי ונבטל את רישיון הרכב שלנו. לאחר מילוי טופס וביצוע הזדהות ניתן יהיה ליצור קשר עם מפרק רכבים או אדם המעוניין לרכוש את הרכב לפירוק. לאחר שבוטל הרישיון ישנו איסור על הזזת הרכב ולכן יש ליצור קשר עם אדם שמתמחה במכירת רכבים לפירוק והוא ייתן לכם את הצעת המחיר.

ומה השלב הבא?

לאחר ביטול רישיון הרכב השלב הבא בעת ביצוע מכירת רכבים לפירוק הוא קבלת הצעת מחיר שתהיה שונה בהתאם למצב הרכב, סוג הרכב ומצב החלקים הטובים שבו. חשוב לזכור שאין אפשרות לבצע מכירת רכבים לפירוק כל עוד קיימים צווי עיקול למיניהם והאחריות לביטול הצווים מונחת עליכם. לאחר מכן יגיע האיש שמכרתם לו את הרכב לפירוק, ישלם לכם את מה שהסכמתם בהצעת המחיר וייקח ממכם את הרכב.

סיכום

אז אם אתם מחזיקים ברכב או מספר רכבים שעומדים בקריטריונים אנחנו יותר ממליצים לכם לפנות למכירת רכבים לפירוק, לבטל את הרישיון ולהרוויח לפחות על הברזל או חלקי החילוף שיש בתוך הרכב ולא לתת לו להמשיך לעמוד ולא לנוע מה שגם לא משרת את האינטרס שלכם.

שלחו לנו הודעה