שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

מכוניות לפירוק בתל אביב

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

העיר תל אביב היא עיר מלאה ומפוצצת ברכבים רבים שהם נחשבים רכבים שניתנים לפירוק ומומלצים במיוחד. מדובר בפגיעה סביבתית קשה במיוחד וכמובן בפגיעה אזרחית אשר אותם רכבים נשארים עומדים ולוקחים את היכולת לחנייה באזור המגורים וזאת ללא כל שימוש בהם.

מה זה מכונית לפירוק?

רכב שניתן לבצע פירוק שלו הוא רכב שברוב המקרים יהיה רכב לא שמיש בלשון המעטה. כלומר רכב שמוגדר במצב לא שמיש עקב תאונה קשה שעבר, רכב בעל תקלה טכנית או מכנית שאינה משתלמת לתיקון וכמובן רכבים שעומדים ללא תנועה עקב חוסר בשימוש ורישיונם פג תוקף כבר זמן רב. כל אלה ועוד מהווים רכבים שמיועדים לפירוק או יותר נכון, ניתנים לפירוק ומומלץ לבצע פירוק שלהם בהקדם.

למה בכלל יש מכוניות לפירוק?

רבים מן האנשים רוכשים רכבים במהלך חייהם, משתמשים בהם ואז מגיע רגע שמפסיקים להשתמש באותו רכב מכורח הנסיבות. מקרה קלאסי הוא מקרה של תאונה, הרכב עובר תאונה קשה והרכב הוא כבר רכב ישן והתיקונים שלו לא משתלמים עקב השווי הנמוך של הרכב והשווי הגבוה של אותם התיקונים. רכבים כאלו מומלץ לשלוח לפירוק ולהרוויח מהם לפחות משהו מבחינה כלכלית וכספית.

פגיעה קשה בשגרת החיים

בעת שאנחנו נותנים לגיטימציה למכוניות לפירוק אנחנו נותנים לגיטימציה גם לפגיעה קשה בשגרת החיים שלנו וגם לפגיעה קשה באקולוגיה. למי מאיתנו לא יצא לשמוע על מצוקת החניות הבלתי אפשרית שיש בעיר תל אביב, לחפש חניה במשך שעות וגם אז לא למצוא. רכבים רבים בעיר עומדים ולא זזים, תופסים חניות רבות ופוגעים לנו בשגרת החיים ומחמירים את מצוקת החניה.

פגיעה קשה בשגרת החיים

אותם מכוניות לפירוק בתל אביב עומדות ומתחילות בעצם להחליק, לזהם את הסביבה באופן מאסיבי ונוראי. במקום למכור את הרכב לפירוק ובכך גם לקדם קיימות ומחזור דרך מחזור החלפים השונים, הרכבים ממשיכים לעמוד ולפגוע באוויר שאנחנו נושמים תוך צבירת חלודה וכמובן זיהומים רבים שנוצרים עקב כך. מכוניות לפירוק שעומדות ולא מפורקות או שאינן עוברות גריטה, הן מטרד אקולוגי נוראי שאסור לנו לתת לו יד.

שלחו לנו הודעה