שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

פירוק רכבים בירושלים

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

כמו בכל עיר גדולה גם ירושלים היא מקום שמחזיק בהרבה מאוד רכבים שנמצאים בשימוש מועט או ללא שימוש בכלל והם צוברים קנסות עתק עקב כך. מומלץ במקרה שכזה לפנות לאיש מקצוע שיקנה ממכם את הרכב לפירוק ויסיים לכם את כאב הראש והסאגה הנוראית הזו.

פירוק רכבים בירושלים – למי פונים?

אם אתם צריכים למכור את הרכב שלכם לפירוק רכבים בירושלים חשוב לפנות לאיש מקצוע מומחה ומוסמך בעל המלצות בדיוק כמונו, גרר נועם. רכבי פירוק הם רכבים שמוגדרים כרכבים שאינם כשירים לנסיעה ולכך ישנן סיבות רבות אם עקב תאונה קשה, עלויות תיקון שאינן משתלמות למחזיק הרכב וכמובן רישיון רכב פג תוקף תקופה ארוכה ועמידה של הרכב במצב סטטי ללא יכולת תנועה.

הסכמתי למכור את הרכב לפירוק – מה קורה עכשיו?

בעצם חשוב לוודא קודם כל שביצעתם ביטול של רישיון הרכב המהווה פעולה די פשוטה. תוודא כמובן שאין עיקולים מסוימים על הרכב או שלא תוכלו לבצע את המכירה. לאחר מכן ברוב המקרים יגיע מפרק הרכב עם גרר ויבצע גרירה של הרכב וישלם לכם במזומן את המחיר שסוכם. הצעת המחיר תהיה מושפעת בהתאם למצב הרכב, סוגו, מצב החלפים שלו וכו’. חשוב לשמוע בדיוק מה היא הצעת המחיר שהוא מציע לכם ומדוע הוא מציע אותה בהתאם למשתנים השונים. לאחר מכן הוא יגיע למגרש הפירוק, שם יעבור תהליך של מיון של החלקים אשר בחלקם יהפכו לחלקים משומשים לרכבים אחרים ואחרים יעברו תהליך של מחזור.

אז למה לבצע פירוק רכבים בירושלים?

אז אם הסיבה הכלכלית לא משכנעת אתכם מספיק, ישנה סיבה נוספת וחשובה לא פחות וזאת עקב היותו של הרכב מטרד סביבתי נוראי. הוא מעלה חלודה, תופס מקום חניה בעבור אדם שזקוק לו, מזהם את הסביבה וכמובן גם פוגע בנראות של אזור המגורים שלנו. כל אלה מהווים סיבות חשובות לכך שיש לבצע פירוק של רכב אשר אינו נמצא בתזוזה ואנחנו ממליצים מאוד לבצע את פירוק הרכב וככה גם תעשו קצת טוב בעולם וגם תרוויחו מזה כמה שקלים.

שלחו לנו הודעה