שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

פירוק רכבים במרכז

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

אזור מרכז הארץ נחשב לאזור המיושב ביותר מבחינת כמות אוכלוסייה וצפיפות כלי הרכב. את זה רואה כל מי שנוסע בפקקים באזור המרכז בשעות הבוקר ואחר הצהרים ולפעמים גם לאורך מרבית שעות היום. רמת הצפיפות התעברותית הגבוהה הזו מצביעה על כמויות גדולות של רכבים בשימוש באזור המרכז  ומכאן גם על רכבים רבים שבזמן כזה או אחר צריכים לצאת משימוש.

שאלה לפתיחה – האם יותר משתלם למכור רכב לפירוק במרכז מאשר באזור אחר?

המחיר אותו תקבלו עבור רכב לפירוק מושפע מהרבה מאד פרמטרים, אחד מהם הוא גם המרחק שבו העסק הקונה צריך לעבור בכדי לקחת את הרכב. קרוב לוודאי שמכירת הרכב לעסק שמתנהל גיאוגרפית קרוב אליכם תהיה משתלמת יותר מאשר עסק שנדרש להוצאות נסיעה גבוהות. 

3 דברים שאסור לפספס כשבוחרים עסק למכירת הרכב

  1. רישיון עסק בתוקף – המנעו ממכירת הרכב לעסקים שאינם בעלי רישוי חוקי לנהל עסק (חאפרים), גם אם לכאורה הם מציעים לכם מחיר גבוה יותר עבור קניית הרכב. במכירה לעסק שאינו עסק באמת אין לכם שום בטוחה ביחס למה שייעשו באמת עם הרכב שלכם.
  2. אישור מכירה – וודאו שהעסק מוציא לכם מסמך אישור על קניית הרכב מכם.
  3. המלצות ומחירים – בצעו השוואת מחירים בין כמה עסקים לקניית רכבים, חפשו המלצות באינטרנט או ממכרים או בני משפחה ובחרו עסק אמין, שנותן שירות מהיר (כולל גרירת הרכב) ומחיר משתלם. מוזמנים לבדוק אותנו, גרר נעם, הצעת מחיר ללא התחייבות ולא עולה כסף וגם תקבלו ייעוץ בחינם.

שאלה לסיום – איך מוצאים את בית העסק הנכון שייקנה את הרכב הישן שלי?

מציאת עסק קונה רכבים אינה שונה מאשר חיפוש כל עסק אחר נותן שירות. ניתן לחפש באינטרנט, בפורומים רלוונטיים, בפורטלים המרכזים נותני שירות או ישירות להיכנס לאתר העסק להתרשם מהמידע, התוכן ומרמת המקצועיות. ניתן גם להתבסס על ניסיון אחרים שכבר עשו פעולה כזו (חברים, מכרים, בני משפחה, עמיתים לעבודה ועוד), ניתן לשאול בקבוצות חברתיות שונות. בקיצור, כל מה שאתם עושים לבחירת שירות לתיקון מכונת כביסה, בדק בית, גינון ועוד.

שלחו לנו הודעה