שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

רכבים ישנים

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

הגדרה של רכב ישן מוגדרת באופן רשמי בתקנות משרד התחבורה ויכולה להיות הגדרה לא רשמית של בעל הרכב. ההגדרה הרשמית מחייבת התנהלות לפי התקנות וההגדרה הלא רשמית לא מחייבת שום דבר מלבד רצונו של הבעלים.

שאלה לפתיחה – האם רכב שמוגדר כרכב ישן לפי החוק חייב לרדת מהכביש?

לא. רכב שמוגדר כרכב ישן (שגילו מעל 19 שנה), יכול להמשיך לנסוע על הכביש אך נדרש למלא אחר תנאי רישיון מוקפדים יותר. בעל רכב כזה, נדרש להעבירו פעמים בשנה מבחן רישוי (טסט) ובכלל זה טרם מבחן הרישוי לקחת את הרכב למוסך מורשה שיבצע בדיקה מכאנית המצביעה על תקינות. אם זאת, קרוב לוודאי שרכב שכזה, לרוב, יהיה בעל רמת בטיחות נמוכה הן מבחינת יכולת הספיגה שלו של תאונה והן בהיעדר או בחוסר של מערכות בטיחות מניעה שונות.

אמצעים ודרכים לפינוי רכבים ישנים

  1. רכב ישן שכבר לא בשימוש, לרוב יימצא בחצר הבית של הבעלים או בחנייה או בשטח ציבורי כלשהוא בקרבת הבית של בעליו. במידה ולא ניתן למכור את הרכב כרכב משומש האפשרות היחידה היא מכירתו לפירוק. במקרה כזה, העסק לו את מוכרים את הרכב מגיע עם רכב גרר וגורר את הרכב למגרש הפירוקים. מומלץ לוודא כי מחיר הגרירה כלול בסיכום המכירה ולא תוספת.

    במקרים מסוימים במידה והרכב תקין לנסיעה, יכול בעל הרכב לבקש אישור ממשרד הרישוי (במעמד ביטול רישוי הרכב) אישור לבצע נסיעה נוספת אחרונה ללקיחת הרכב למגרש הפירוק.

שאלה לסיום – מה המחיר שניתן לקבל על רכב שכבר בהגדרה הרשמית של רכב ישן אך עדיין נוסע?

רכב נוסע ללא תקלות אפשר לנסות למכור באתרי מכירת רכבים משומשים והמחיר יהיה בהתאם לאחד ממחירוני הרכב המקובלים בשוק. במידה ואין בנמצא קונה מעוניין, ניתן למכור את הרכב לעסק ייעודי העוסק בתחום פירוק רכב, כדוגמת, גרר נעם, שמתמחה בקניית רכבים ישנים למטרות פירוק או מטרות נסיעה. לרוב המחיר שתקבלו עבור מכירה כזו ינוע מכמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים, תלוי בסוג הרכב, שנתון ומצבו המכאני של הרכב.

שלחו לנו הודעה