שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

אוטו לפירוק

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

אוטו לפירוק או גריטה?, זו לא השאלה, מכיוון שפירוק וגריטה הן אמנם מילים שונות אך הן מתארות את אותו התהליך בדיוק. השאלה הנכונה היא, מתי רכב הופך לכזה שהוא צריך לעבור פירוק?

שאלה לפתיחה – מה זה גריטה?

המילה גריטה מגיעה מהשורש ג.ר.ט שמרכיב גם את המילה גרוטאה. המילה מתארת פעולה שבה לוקחים מוצר מסוים (לרוב מכשיר חשמלי, אלקטרוני, עשוי ממתכת) והופכים אותו באמצעות פירוק של חלקיו השונים למוצר חסר ערך לחלוטין, לגרוטאה שלא ניתן להשתמש בה שוב לשום מטרה.

נסיבות המגדירות התאמה של רכב לפירוק

רכב ישן – בהתאם להגדרה של משרד התחבורה, רכב ישן הוא רכב שעברו מעל 19 שנה מאז יצורו (למעט רכבים מסוג טרקטור ואוטובוס). אמנם זהו רכב שרשאי עדיין לנסוע על הכביש אך נדרש לבצע עבורו פעמים בשנה מבחן רישוי (טסט) ושתי בדיקות במוסך (לפני מועד הטסט) המעידות על מצב מכאני תקין. במרבית הפעמים, תנאים אלו הופכים את הרכב הזה למועמד בכיר לפירוק. 

רכב טוטאל לוס – רכב שבנסיבות שונות (לרוב עקב תאונה) הוגדר כלא ניתן לתיקון.

רכב ייעודי – ישנם כלי רכב המשמשים לייעוד מסוים ולאחר פרק זמן של שנים רישיון הרכב שלהם לא יכול להיות מחודש ולכן הם הופכים בעל כורחם לרכב מושבת שמיועד לפירוק. לדוגמא : מונית – לאחר 12 שנה, אוטובוס – לאחר 20 שנה, רכב לימוד נהיגה – לאחר 10 שנים.

רכב בעייתי – רכב שסובל מבעיות מכאניות חוזרות ונשנות ו/או רכב עם בעיות בטיחותיות משמעותיות.

בגרר נעם יודעים לתת פתרון למרבית סוגי הרכב שעומדים תקולים, שרופים או במצב של טוטאל לוס, צרו קשר ותקבלו הצעה במהירות, בשקיפות ובמחיר שווה.

שאלה לסיום – החלטתי למכור את הרכב לפירוק, האם אני צריך להודיע למישהו?

כן יש להודיע למשרד הרישוי. מכיוון שזוהי מכירה ללא העברת בעלות ולמטרת פירוק יש לבצע גריעה של הרכב מהמערכת. לשם כך יש צורך לגשת למשרד הרישוי, למלא טופס ולהגיש בקשה לביטול רישיון רכב. במידה ולרכב יש אגרת רישוי פעילה ניתן לבקש החזר יחסי, במידה והרכב ללא אגרה תידרשו להשלים את פרק הזמן ללא אגרה ועד להגשת הבקשה לביטול רישיון הרכב. 

 

שלחו לנו הודעה