שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

פירוק רכבים בחולון

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

פירוק רכבים בחולון הוא תהליך שמבצעים רבים מן האנשים שמחזיקים ברכב ישן שאין להם כל צורך בו. פירוק רכבים הוא לא סתם עוד פעולה אלא פעולה שהיא ידידותית לסביבה וכמובן שפותרת מצוקות חניה רבות בערים השונות.

למה מבצעים פירוק רכבים?

פירוק רכבים מבצעים מסיבות רבות אשר כולן באות לשרת אותנו, אזרחי המדינה. רכבים רבים עוברים לצערנו תאונות והופכים ללא שמישים עקב התאונות הללו ובכך מתחילים לתפוס מקומות חניה בערים וזאת ללא כל שימוש או יכולת שימוש בהם. מקרים נוספים הם מקרים של בעיות מכניות שעלולות לעלות כספים רבים ואינם שווים את ההשקעה הזו עקב שווי נמוך של הרכב. פירוק הרכבים ניתן לבצע לשם חלקי חילוף או לשם ברזל אשר כל אחד מהם מומלץ מאוד.

מה היתרונות של פירוק רכבים?

רכב שעומד בחניה ללא תנועה וללא חידוש רישיון קודם כל הוא צובר קנסות רבים, במיוחד בערים כמו העיר חולון אשר הפקחים מחפשים את הרכבים הללו ומבצעים שימוש בהם על מנת להגדיל את הקופה הציבורית. בנוסף היתרון הכלכלי לכך שהרכב יפסיק לצבור קנסות ובעל הרכב ירוויח ממכירתו לפירוק מהווה יתרון חשוב במיוחד. נוסיף לכל זה את היתרונות הסביבתיים שיש בפירוק הרכבים הללו שרק צוברים חלודה. יתרון אחרון ולא פחות חשוב הוא כמובן היתרון לאזרחים שהרכב זז מן המקום שבו הוא נמצא ומתפנה עוד חניה בעבורנו באזור המגורים שלנו.

תהליך גריטה

תהליך גריטה הוא תהליך שנשמע הרבה מאוד בעיקר בכל הקשור לרכבים ישנים שנמכרים לשם פירוק בין אם לברזל ובין אם לשימוש בחלפים משומשים. המשמעות של תהליך הגריטה הוא בעצם לקחת ולהפוך דבר מה לגרוטאה והוא מתייחס למוצרים פיזיים ומכניים. תהליך הגריטה ברכבים מתאפיין בלקיחה של רכב שהיה לא שמיש ובעצם עבר תהליך של פירוק שהפך אותו לגרוטאה של ממש וללא צורך. תהליכי הגריטה לא נעשים רק כלפי רכבים ישנים אלא גם במטוסים, אוניות, משאיות, אוטובוסים ואפילו לרכבים צבאיים שאין בהם כל צורך.

שלחו לנו הודעה