שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק רמת גן

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

רמת גן היא אחת מהערים עם מצוקת החניה הגדולה ביותר בישראל. עם העלייה המתמדת של התושבים ומחירי הדיור שמרקיעים שחקים בתל אביב, רמת גן הופכת להיות האופציה החדשה בעבור אותם צעירים שלא יכולים להרשות לעצמם את המחייה בתל אביב. עם עליית התושבים עולים גם הרכבים שנמצאים בעיר ובכך עולה מספר הרכבים לפירוק בעיר באופן דרסטי.

קונה רכבים לפירוק – מי זה?

קונה רכבים לפירוק הוא אדם שבעצם חוסך לנו זמן יקר ועצבים רבים ועוזר לנו בכל התהליך של הורדת הרכב הישן שלנו מהכביש. הוא בעצם קונה רכבים ישנים שלא יכולים להמשיך לנסוע על הכביש בגלל תקנות ובעיות או בגלל תאונות עבר שהשביתו את הרכב. הוא בעצם רוכש את הרכבים הללו, מבצע גרירה שלהם, מביא אותם למגרש ומבצע את כל הפעולות הדרושות על מנת לפרק את החלקים הטובים, למחזר את מה שניתן למחזור וכמובן מוריד את הרכב מהכביש באופן מלא.

איך יוצרים עם קונה רכבים לפירוק קשר?

יצירת קשר עם מוכר רכבים לפירוק היא פעולה פשוטה במיוחד ואנחנו נסביר לכם את כל התהליך. תחילה הוא יבין את מצב הרכב וייתן לכם את הצעת המחיר המתאימה בהתאם לשווי שהוא סובר לנכון. אתם רשאים כמובן לא לקבל את ההצעה, להתמקח ולהתייעץ עם אנשי מקצוע נוספים. ניתן למצוא קונה רכבים לפירוק דרך האינטרנט או דרך מכרים שממליצים לכם על אדם שהם עבדו איתו ומכרו לו את הרכב בעבר.

חשיבות מכירת הרכב לפירוק

לא תאמינו בכלל כמה זה חשוב וכמה זה יעיל למכור את הרכב לפירוק. קודם כל, רכב שעומד בחניה ולא זז מצריך מכם הוצאות בין אם על קנסות שהוא צובר בעמידה או בין אם על אגרות רישוי למיניהן שיש לשלם. ככה אתם חוסכים את התשלומים הללו באופן מלא. חשיבות נוספת למכירת הרכב לפירוק היא חשיבות אקולוגית ומוסרית, הרכב יפסיק לצבור חלודה ולזהם אלא החלקים שלו ימוחזרו וככה תזכו גם לעשות מעט טוב וגם להרוויח מעט כלכלית בזכות הטוב שביצעתם.

שלחו לנו הודעה