שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק בראשון לציון

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

ראשון לציון היא עיר צפופה מאוד אשר מחזיקה בעלייה מתמדת בשנים האחרונות של תושבים רבים. בערים מן הסוג הזה ניתן לראות רכבים רבים שעומדים במקום, צוברים קנסות רבים ואין בהם כל שימוש והדרך המומלצת להפסיק את קבלת הקנסות הללו, היא שימוש בקונה רכבים לפירוק.

מכירת רכב לפירוק – בואו נבין קודם מה זה

אז מכירה של רכב לפירוק היא בעצם פעולה שעושים אותה בעת שמגיעים למצב שהרכב כבר לא יכול לנסוע יותר מסיבות כאלה ואחרות. ניתן למנות מקרים שכיחים אשר מתחילים ברכבים שעוברים תאונה קשה שהופכת אותם לרכבים לא שמישים, תקלות מכניות מסוגים שונים שאינן מצדיקות את הטיפול בהן וכמובן רכבים שאין לנו בהם כבר צורך והרישיון שלהם פג מזמן ואנחנו בוחרים שלא לחדשו.

פנייה לקונה רכבים לפירוק בראשון לציון – המלצות

אז אם החלטתם לפנות לקונה רכבים לפירוק בראשון לציון הנה כמה המלצות חשובות שכדאי לכם לדעת טרם הפעולה. קודם כל תפנו רק לאיש מקצוע מומלץ בתחום, המלצות אפשר למצוא גם באינטרנט אבל יותר מומלץ להתייעץ עם מכרים שמכירים או ביצעו פעולה זו בעבר ויוכלו להמליץ על איש מקצוע אמין. חשוב לוודא כי הרכב אינו מחזיק בצווים מסוג צווי עיקול וזאת מאחר ורכב שמחזיק בצו מסוג זה לא ניתן לבצע מכירה שלו לפירוק. חשוב לשמוע את איש המקצוע ולהבין כיצד מורכבת הצעת המחיר שלו וכמובן לדרוש שירות איכותי של איש המקצוע שיגיע ויפנה את הרכב מן המקום עבורכם וישלם לכם במזומן או בכל צורה שאתם בוחרים.

מכירת רכב לקונה רכבים – חשיבות

החשיבות שבמכירת רכב לקונה רכבים לפירוק היא קודם כל חשיבות כלכלית עבורכם. רכב שצובר קנסות ועומד ללא תנועה הוא לא משתלם לכם כלכלית והוא רק דורש ממכם כספים. החשיבות האקולוגית בנושא היא מאוד ברורה והרכב במקום לייצר זיהומים כגון חלודה עובר תהליך של פירוק ובכך אנחנו גם זוכים לשמור על איכות הסביבה וגם להרוויח מזה כמה שקלים.

שלחו לנו הודעה