שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק בלוד

רכב לפירוק

אנו קונים רכבים לפירוק ולנסיעה.

קונים את כול סוגי הרכבים כגון:
אופנועים, רכבים פרטיים ומסחרים
אצלינו תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם.
משלמים במקום במזומן, בביט או בהעברה בנקאית על פי בקשת הלקוח.
מגיעים בתווך של עד 30 דקות , מספקים שירות מקצועי , אדיב ואמין.

שירות מהיר בכל שעה

תשלום מיידי

שביעות רצון מובטחת

לוד היא עוד אחת מהערים המרכזיות במדינת ישראל שסובלות ממכה חמורה של רכבים העומדים וניתנים לפירוק. משום מה, אנשים בוחרים להעמיד במקום את הרכב שלהם הישן ללא תנועה ולא להזיז אותו ולא למכור אותו לפירוק וזאת למרות כל היתרונות הרבים שיש לתהליך המכירה הנ”ל.

מי הוא קונה הרכבים לפירוק?

קונה רכבים לפירוק הוא בעצם אדם שסוחר ורוכש רכבים ישנים שאינם שמישים ואינם יכולים להמשיך לנסוע בכביש. רכבים רבים עוברים תאונות, התאונות הללו גורמות להשבתה מלאה של הרכב, תקלות מכניות רבות אשר לא משתלמות לתיקון כלכלית וכמובן מגיעים לגיל שהופך את הרכבים הללו לאסורים לעלייה על הכביש ומצריך אותנו בתשלום רב של אגרות. רונה הרכבים בעצם רוכש את אותם הרכבים, מפרק אותם וממחזר את החלקים שניתנים למחזור.

יצירת קשר עם קונה רכב לפירוק

על מנת ליצור קשר עם קונה רכבים לפירוק יש מספר דרכים מומלצות. הראשונה היא תמיד להגיע דרך מישהו שמכירים, הוא יודע מי הבן אדם, הוא מכיר אם יש לו אין לו תעודה והוא יודע שלא מדובר בעוד “חאפר” מהרחוב שלא מבין את העבודה עצמה. ניתן כמובן למצוא קונה רכבים לפירוק במקומות רבים אם לא דרך מכרים אז דרך האינטרנט וכמובן הרשתות החברתיות בקבוצות ייעודיות שונות שידעו להמליץ לכם. גם המוסכניק שלכם שאתם סומכים וטיפל לכם ברכב במשך כל השנים ידע להמליץ על קונה רכבים לפירוק אמין ומקצועי ברוב המקרים.

למה למכור את הרכב לפירוק?

ישנה חשיבות רבה במכירת רכב לפירוק, קודם כל מבחינה כלכלית. רכב שעומד הוא או צובר קנסות או יותר גרוע מזה צובר אגרות תשלום רבות שלא משתלמות לנו כלכלית לשלם אותן. לכן על מנת למנוע מצב של תשלומים רבים בעבור רכב שאין לנו צורך בו, יגיע אדם ירכוש את הרכב ויבצע את כל העבודה ואתם אפילו תרוויחו מכך. כמובן שהטוב האקולוגי שביצוע פעולות אלו גורמות הופכות את כל התהליך הזה לתהליך עוד יותר מומלץ מכיוון שהוא מעולה לסביבה שלנו.

שלחו לנו הודעה